spring stuudio black-and-white logo
Wedding invitation sage green

Sinu erilised pulmakutsed

Pulmade korraldamine on äärmiselt põnev, kuid tihtipeale ka pisut stressirohke ettevõtmine. Mõelda tuleb miljonile pisidetailile, et kauaoodatud päev tuleks perfektne! 

Et seda protsessi Sinu jaoks pisut lihtsamaks muuta, oleme kokku pannud väikese juhise, millele võiks tähelepanu pöörata mõeldes pulmakutsetele.

Esteetilised pulmakutsed

Kutsed on üks esimesi reaalseid käega katsutavaid asju, mida pulmi korraldades valida tuleb ning kutsed annavad külalistele esmamulje peo olemusest. Kuidas luua sellised kutsed, mis oleks just teie nägu ning haakuks eelseisva pulmapeoga?

Esiteks pane paika peo stiil ning vali kutsed sellest lähtuvalt. Kas planeerite romantilist mõisapulma või boho-stiilis rannapulma? Kutsed peaksid oma olemuselt seda peegeldama, et moodustada harmooniline tervik. Ideid saab ammutada nii sotsiaalmeediast kui ka näiteks pinterestist. 

Modernses stiilis pulmakutsetele vali lihtne ning ajatu font, sügispulmas mängi värvidega, et luua näiteks sügislehtede temaatika. Kui Teil on juba paika pandud pulma värv, siis seda on väga soovitatav ka kutsetel kasutada. 

Selleks, et luua omanäolised kutsed on väga palju erinevaid võimalusi. 

erikujulised pulmakutsedNäiteks paberi valikuga saab anda oma kutsetele kas lihtsama, või suurejoonelisema väljanägemise. Paberit valides saab määrata näiteks paberi paksust, tooni ning tekstuuri.

Paksem paber annab kutsele alati suursugusema väljanägemise ning tekstuurse paberiga saab anda kutsele romantilist hõngu.

Kui soovid lisada pidulikkust, saad kas kogu teksti, või osa tekstist printida fooliumtrükis

pulmakutse kuldse fooliumtrükiga

Fooliumtrükk peegeldab valgust ning tekitab läike efekti, mis annab kutsele suursuguse olemuse. Fooliumtrüki puhul tasub aga silmas pidada, et kõik kutsed trükitakse ühe plaadiga mistõttu ei saa lisada näiteks külaliste nimesid. 

Väga modernse väljanägemise annab kutsetele surutrükk ehk letterpress, kus tähed surutakse paberi sisse. Surutrükki saab kombineerida ka näiteks fooliumtrükiga, et saavutada veelgi erilisem lõpptulemus. 

surupress pulmakutse

Lisaks kutsete sisule, saab isikupära lisada ka ümbrikuvahapitsati või paelaga. Vahapitsatiga saab  kinnitada ümbrikule Teie pulmalille oksakese.  Sellised lisadetailid muudavad kogu kutse üldmulje palju romantilisemaks ning tekitavad kutse saajal wow-efekti. 

Pulmakutsete kalka kaaned oliivilehtedega koos vahapitsatiga

Võta meiega SIIN ühendust ning aitame Teile luua just Teie moodi pulmakutsed!